‘Duet met jou’ van Dani Atkins is na ‘Versplinterd’ opnieuw een roman voor de fans van Jojo Moyes en Lucy Dillon.

’Hij is de liefde van háár leven, maar met jou getrouwd’

Ally en Charlotte waren ooit vrienden, maar dat is verwaterd. Charlotte is getrouwd met David, Ally’s eerste en grootste liefde, en dat heeft Ally haar nooit kunnen vergeven. Ally zelf is tegenwoordig gelukk
Titre
Duet met jou
Auteur
Dani Atkins
Traducteur
Els Franci-Ekeler
Langue
Néerlandais
Langue originale
Anglais
Titre original
Our song
Éditeur
[Plaats van uitgave niet vastgesteld]: VBK Media, 2017
1 digitaal bestand
ISBN
9789026140334
CloudLibrary
7eqvwr9

Plusieurs formats: