E-boek
Nederlands

De stunt van haar leven

Julie Cohen (auteur), Mechteld Jansen (vertaler)
‘De stunt van haar leven’ van Julie Cohen is een heerlijk boek voor de fans van Liane Moriarty, Jojo Moyes en Erica James.

Liza wilde niets liever dan ontsnappen aan het kleine dorp waar ze opgroeide met haar eeneiige tweelingzus Lee. Dat is gelukt: ze werkt als stuntvrouw in LA – roekeloos, snel en ongebonden, precies zoals ze het wil. Maar wanneer ze door een mislukte stunt haar baan
Titel
De stunt van haar leven
Auteur
Julie Cohen
Vertaler
Mechteld Jansen
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
Getting away with it
Uitgever
Utrecht: De Fontein, 2017
ISBN
9789026144424
CloudLibrary
3kaber9

Andere formaten: